Miután válaszoltál, láthatod a pillanatnyi eredményt!
Ha piros csíkot látsz a korábban megválaszolt mondat mellett, te nemmel, ha kéket, igennel válaszoltál. A csík hossza arra utal, a válaszadók hány százaléka ismerte már az információt.
Ha a csík fölé állsz, számadatokat is megtudhatsz.

1 2

Tudtad-e, hogy...

...Neymar a Granada elleni 4-1-re megnyert találkozón, 2017. április 2-án megszerezte a 100. gólját az FC Barcelona színeiben?
Igen Nem
...a 2017-es januári adatok alapján a CIES Football Observatory kutatása szerint, Neymar a legértékesebb futballpiaci szereplő, a listán Lionel Messi a 2. helyen, még Luis Suárez az 5. helyen áll?
Igen Nem
...Neymar tizenegyes góljával olimpiát nyert 2016-ban Brazília?
Igen Nem
...Lionel Messi nyerte el 2015-ös teljesítménye alapján a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) és a France Football magazin által közösen odaítélt FIFA-Aranylabda díjat, második Cristiano Ronaldo lett, Neymar a harmadik helyen végzett?
Igen Nem
...Lionel Messi és Neymar rosszul beszél angolul, így a 2016-os Aranylabda-gálán Cristiano Ronaldo fordított nekik?
Igen Nem
...az FC Barcelona sztárját, Neymart választották a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) legjobb játékosának 2015 novemberében?
Igen Nem
...Neymar példaképe Robinho?
Igen Nem
...a Barcelona a Villarreal elleni mérkőzésen 3:0-ra nyert, Neymar a 60. és a 85. percben talált a kapuba, Luis Suárez 11-esből szerezett gólt?
Igen Nem
...a 2015-ös Sevilla-Barcelona (2-1) találkozó 23. percében Neymar szabadrúgást végezhetett, de a lövés a kapufát találta el?
Igen Nem
...Marc Bartra és Neymar találatával, valamint Messi dupláljával 4-1-re győzött a Barcelona a Levante ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában?
Igen Nem
...a Forbes 2015-ös listáján, a világ legjobban kereső hírességei között van Neymar és Britney Spears is, akik azonos bevétellel a 82. helyen állnak?
Igen Nem
...az FC Barcelona Lionel Messi duplájával és Neymar góljával 3-0-ra nyert a Bayern München ellen 2015-ben a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében?
Igen Nem
...Neymar duplájának köszönhetően a Barca megverte a PSG-t 2015-ben a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében?
Igen Nem
...a Barcelona már a harmadik percben megszerezte a vezetést idegenben a Villarreal ellen a spanyol Király-kupa elődöntő visszavágóján, Messi passzát Neymar értékesítette?
Igen Nem
...a Manchester City–Barcelona BL-meccs utolsó 10 percét Neymar a kispadon töltötte és az egyik szurkoló gúnyolni kezdte, a játékos felszaladt a lelátóra, de a balhé elkerülése végett a biztonságiak a folyosóra vitték?
Igen Nem
...Neymar látható Shakira La La La című számának klipjében is?
Igen Nem
...Neymar és kisfia, Davi Lucca együtt vett részt az NJR márka fotózásán?
Igen Nem
...2014-ben a brazil labdarúgó-válogatott barátságos mérkőzésen 1-0-ra nyert a kolumbiai csapat ellen, a meccs egyetlen gólját Neymar szerezte a 83. percben, szabadrúgásból?
Igen Nem
...C. Ronaldo, Wayne Rooney és Neymar együtt látható a Nike „Risk Everything”, azaz „Kockáztass mindent!” címet viselő reklámfilmjében?
Igen Nem
...a Dél-Afrika–Brazília (0–5) felkészülési labdarúgó-mérkőzésen Neymar három gólt szerzett?